Telekom Mühendislik

 
 

İŞİMİZ

 İŞ KÜLTÜRÜ VE KALİTE ANLAYIŞI

 BİR BAKIŞTA TELEKOM MÜHENDİSLİK

 TARİHÇE

 REFERANSLARIMIZ

culture_1.jpg

culture.gif

Kurumsal

 


Misyonumuz
Çalıştığımız coğrafyada telekomünikasyon ekipmanlarının temini konusunda bir "mükemmeliyet merkezi" haline gelmek.

 

Vizyonumuz
Ses ve data iletişimi konusunda sunacağımız yüksek teknoloji ürünü kaliteli sistemlerle, global haberleşmenin kusursuz ve kesintisiz devamına katkıda bulunmak

 

İş Kültürü
Teknolojik olarak hırslı: Profesyonel hırsımız motivasyonumuzun, gururumuzun ve özgüvenimizin temel kaynağını oluşturur.

Kültürel olarak hassas: Uluslararası çalışıyor olmanın getireceği kültürel güçlükleri hafife almayız. Lokal geleneklere daima saygılı hareket eder ve bunu gerçekleştirmek için kültürel ve coğrafi sınırlar boyunca kurduğumuz güçlü yerel işbirliklerinin önemine inanırız.

 

Toplam Kalite
Telekom Mühendislik'in amacı, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan ve aşan, rekabetçi fiyatlara ve en üst düzey kaliteye sahip ürünler sunmaktır. Bu amacı gerçekleştirmek için Telekom Mühendislik tüm çalışanlarıyla, yaptığı işte en yüksek sağlık, iş güvenliği ve çevresel klozları, sunduğu ürünlerde ise en yüksek kaliteyi gözeten bir toplam kalite anlayışını benimsemiştir.

 

 

 
 Site haritasına ulaşmak için tıklayınız.    
New Page 1
48V rectifier I Watson 5 I Kuru tip bakımsız akü I xDSL modem I Eltek Valere I MRV FSO I Watson modem I DC Güç Kaynakları I