Telekom Mühendislik

 
  haberler_titl.gif
Telekom Mühendislik Kablosuz Lazer Optik Transmisyon Ürünlerini Piyasaya Sürdü
Telekom Mühendislik, dünyanın önde gelen FSO (Free Space Optics) sağlayıcılarından Optical Access ile imzaladığı sözleşme ile, bu firmanın Türkiye'deki resmi temsilcisi oldu. Optical Access ürünleri ile 1Gb/s'ye varan hızlarda veriyi 5 kilometreye varan mesafelere iletmek mümkün. Üstelik bunu yaparken, herhangi bir frekans tahsisi, izin vb. bürokratik işlemle uğraşmak veya frekans girişimi endişesi yaşamak sözkonusu değil (ürünler hakkında daha detaylı bilgi için burayı tıklayın)

 

Optical Access, yıllık 333 milyon USD cirosu ile network altyapı ürünleri pazarının önde gelen firmalarından Amerikan MRV Communications (Nasdaq: MRVC) firmasının bir alt kuruluşudur.Magticom ile Yeni Sözleşme...
Telekom Mühendislik Magticom firması ile 1.4 milyon dolar değerinde yeni bir kontrat imzaladı. Sözleşme kapsamında DC güç kaynakları, aküler, xDSL modemler ve çeşitli elektriksel ve mekanik montaj malzemeleri 2002 yılı içinde 3 lot halinde teslim edilecek.

 

Magticom, 200'den fazla baz istasyonu ile Gürcistan'ın %90'ını (nüfus olarak) kaplamaktadır. Magticom, sahip olduğu 150 bine yakın abone ile Gürcistan'ın lider GSM operatörüdür.


 

 

 

 
 Site haritasına ulaşmak için tıklayınız.    
New Page 1
MRV TereScope I Kablosuz Haberleşme I Watson 5 I Flatpack2 Rectifier I xDSL modem I Redresörler I Watson modem I 48V rectifier I